Firma geodezyjna PRO GEO SURVEY świadczy usługi na terenie województwa mazowieckiego. Działalność na rynku geodezyjnym prowadzimy od 2013 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej geodezyjnej obsłudze inwestycji budowlanych. Przy wykonywaniu prac posługujemy się instrumentami wyłącznie renomowanych producentów.

Ofertę kierujemy do Generalnych Wykonawców oraz Inwestorów, wykonujących między innymi budynki mieszkalne, obiekty handlowo-usługowe, przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej i inne.

Zapewniamy kompleksową pomoc i wsparcie naszym Klientom na każdym etapie prac budowlanych. W przypadku wszechstronnej obsługi inwestycji przez geodetę prace na terenie budowy przebiegają w sposób sprawny. Nad pracami czuwa wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, przy wsparciu najnowocześniejszych technologii. Wszystkie działania podejmowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami „Prawa geodezyjnego i kartograficznego” oraz wytycznymi. Gwarantujemy rzetelną informację z wszystkich przeprowadzonych prac i współpracę z kierownikami budowy.

 

z poważaniem

Filip Kołodziejak