MAREX logo

Firma Marex Budownictwo Sp.z.o.o. z siedzibą w Mławie przy ulicy Padlewskiego 22/4 informuje, że firma PRO GEO SURVEY z siedzibą w Warszawie przy ul. Marymonckiej 83/87 lok.34 wykonała na nasze zlecenie geodezyjną obsługę inwestycji STACJA NOWY URSUS, której inwestorem jest ROBYG S.A. z siedzibą przy ul. Aleja Rzeczypospolitej 1 w Warszawie.

Zakres prac obejmował:

-Geodezyjną obsługę budowy STACJA NOWY URSUS ETAP II (3 budynki po 7 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej o łącznej powierzchni zabudowy 5320m2 )

Geodezyjną obsługę budowy STACJA NOWY URSUS ETAP IV (2 budynki po 7 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej o łącznej powierzchni zabudowy 5685m2)

Roboty zostały wykonane jakościowo dobrze i terminowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Wykonawca dysponował dobrze przygotowaną kadrą zawodową i dozorem technicznym posiadającym odpowiednie uprawnienia, jak również sprzętem niezbędnym do realizacji zadania. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę PRO GEO SURVEY przyszłym Zamawiającym.

Referencje MAREX-page-001